Informacje jak dodać wpis:

Aby dodać stronę należy wejść do podkategorii, do której najlepiej pasuje zgłaszana witryna i przejść krok po kroku formularz zgłoszeniowy. Przed dodaniem strony proszę zapoznać się z regulaminem katalogu oraz zasadami dodawania stron i tworzenia opisów zamieszczonymi poniżej. Dodatkowe, najbardziej istotne wskazówki widoczne są również w w opisach pól formularza na podstronie dodawania wpisu.

Zgłoszenia niezgodne z regulaminem katalogu zostaną odrzucone. W takim przypadku opłata za rozpatrzenie wpisu nie będzie zwracana. Zgłoszenia, które zostana ocenione przez moderatora jako zredagowane niezgodnie z zasadami katalogu zostaną przed opublikowaniem zmodyfikowane.

Przykłady dobrych i złych opisów:

Opis napisany poprawnie

Darmowe galerie erotyczne

Witryna zamieszcza filmy i zdjęcia erotyczne dodawane przez zarejestrowanych internautów. Zbiór podzielony jest na kategorie tematyczne przy czym Każdy film lub galeria zdjęć może być przypisana do maksymalnie trzech kategorii. Podobnie jak w innych, podobnych serwisach tubowo-erotycznych filmy odtwarzane są bezpośrednio na stronie. Zgłoszone przez użytkowników materiały przed publikacją są weryfikowane przez moderatora. Wszyscy odwiedzający mogą oceniać i komentować oglądane treści.

filmy erotyczne, zdjęcia erotyczne, serwis erotyczny, galerie erotyczne, erotyka

Opis napisany niepoprawnie

Darmowe filmy, zdjęcia, galerie erotyczne. Darmowa erotyka.

Szukacie darmowej erotyki? zapraszamy do najlepszego serwisu w sieci ! Codziennie nowe, całkowicie darmowe filmy erotyczne zdjęcia erotyczne, znakomite galerie . Oglądaj filmy które dodajemy codziennie a zobaczysz w nich super laski w hardcorowych scenach erotycznych, które podniecą cię na maxa!!! darmowa erotyka w najlepszym polskim portalu redtube! Mamy tu też prywatne darmowe galerie erotyczne , które dodają nasi dorośli użytkownicy. Ostra erotyka tylko dla dorosłych!

filmy erotyczne, zdjęcia erotyczne, serwis erotyczny, galerie erotyczne, erotyka, redtube, darmowa erotyka, super laski, prywatne galerie erotyczne, prywatnie, amatorki

  1. Tytuł jest zbyt długi i składa się z listy słów kluczowych.
  2. Opis zawiera pytania, wykrzykniki, określenia typu "najlepszy", "największy", "zapraszamy" (slang promocyjny).
  3. Opis NIE jest napisany w 3-ciej osobie liczby pojedynczej lub w formie bezosobowej.
  4. Opis zawiera wiele powtórzeń, jest sztucznie nasycony słowami kluczowymi.
  5. Opis zawiera rażące błędy logiczne i stylistyczne.
  6. Opis zaiera błędy ortograficzne (pisownia wielka literą) oraz interpunkcyjne.
  7. Znaki interpunkcyjne stawiane sa nieprawidłowo (przed znakiem nie powinno byc spacji a po znaku - tak).
  8. Lista tagów jest zbyt długa